Yhteystiedot

 

Kuljetusliike A. Peltola Oy

 

Toimisto ja Terminaali

Ampumaradantie 29

40320 Jyväskylä

katso ajo-ohje tästä

 

Omistaja

Ari Peltola 0500888063

ari@peltolaoy.fi

 

Toimitusjohtaja/taloushallinto

Sanna Peltola 040 8325701

sanna@peltolaoy.fi

 

Tuotanto- ja markkinointipäällikkö

Toni Tynkkynen 0447563933

toni.tynkkynen@peltolaoy.fi

 

Laskutus

laskutus@peltolaoy.fi

 

Ajojärjestely

Sini-Maria Saarinen 0447686106

Mika Nieminen 0417302395

ajojarjestely@peltolaoy.fi

 

Työnjohto ja kalustovastaava

Juhani Autio 0404879900

juhani.autio@peltolaoy.fi

 

Jyväskylän terminaali

0417301347

terminaali@peltolaoy.fi

 

Terminaaliesimies Jyväskylä

Risto Valkonen

risto.valkonen@peltolaoy.fi

 

Mikkelin terminaali

0405428631

terminaali.mikkeli@peltolaoy.fi

 

Terminaaliesimies Mikkeli

Petri Valkonen

petri.valkonen@peltolaoy.fi

 

Laskutusosoitteemme löydät täältä

 

         

600x450etusivu1
650-450etusivu2
650x450etusivu3